Hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

komik fıkralar

4 posters

komik fıkralar Empty komik fıkralar

Mesaj  eda_hilal Cuma Nis. 25, 2008 4:36 pm

**BARBİE BOŞANDI**
Adam kizina Barbie almak ister ve bir oyuncakciya girer.- Vitrindeki Barbie bebek kac para ? diye sorar.Satici - Hangisi beyim ? ve devam eder :- Barbie spora gidiyor 19.95 usd- Barbie alisverisde 19.95 usd- Barbie discoda 19.95 usd- Barbie plajda 19.95 usd- Barbie bosandi 265 usdAdam sasirir.-Neden hepsi 19.95 de bosanmis olan 265 usd ?Satici cevaplar :- Cok basit Bosanmis Barbie ile birlikte ; Ken'in evini, arabasini, mobilyalarini da aliyorsunuz.

**KİRAZ**
Ayşe manava gider.Ayşe istediklerini alır.Manavcı Ayşe'ye " bir avuç kiraz alabilirsin" der.Ayşe bekler. Manavcı "alsana Ayşe" der.Ayşe"manavcı amca senin vermeni bekliyorum"der.manavcı"neden".Ayşe"çünkü senin avucun benden büyükte"der.

OKUL
Öğretmen öğrencilere soru soruyor: - "Ağaçta 7 kuş var. Avcı ateş ediyor, 3 tanesini vuruyor. Ağaçta kaç kuş kaldı?" Biri cevap veriyor: - "4 kuş kalır." Başka bir çocuk da hemen atılır: - "Hayır öğretmenim ateş edince bütün kuşlar uçar, ağaçta hiç kuş kalmaz..." Öğretmen bunun üzerine: - "Cevap yanlış ama stilini sevdim", der. Çocuk buna karşılık verir: - "Öğretmenim, ben de bir soru sormak istiyorum... Karşıdan 3 bayan geliyor, ellerinde dondurma var. Biri yalayarak yiyor, biri emerek, biri de ısırarak... Bu bayanlardan hangisi evlidir?" Öğretmen düşünüyor, düşünüyor... - "Emerek yiyen evlidir", diyor... Çocuk cevap veriyor: - "Hayır öğretmenim, parmağında alyansı olan... Ama ben de sizin stilinizi sevdim.."

[tr][td] 101 DALMAÇYALI
Doğumevi bekleme salonuna hemsire kosarak girer , ilk sirada oturan adama yaklasarak :"Sizi teik ederim, ikiz cocugunuz oldu" der "Ne tesaduf Minnesota Ikizleri - Basketbol Takimindayim"Bir saat sonra, ayni hemsire yine kosarak gelir,"Mr.Smith" ismini anons eder. Mr.Smith yerinden heyecanla dogrulur,Hemsire ;" Artik ucuz babasisiniz" der.Mr.Smith sasirir ve " Olacak sey degil, ben de 3M sirketinde calisiyorum" der.Hemsire bir daha gorundugunde ucuncu adama ;" Esiniz dorduz dogurdu, kutlarim" der.Adam da saskinlikla " Ben de Dort Mevsim Otelinde calisiyorum" der.O sirada yaninda oturmakta olan adam hafif bayginlik gecirerek oturdugu yerden asagi dogru kayar, yetisip mudahale eden hemsire sorar;"Iyimisiniz, ne oldu size?" diye sorar.Adam kendine gelmege calisarak dogrulur ;" Temiz havaya ihtiyacim var, 101 Dalmacyalilar magazasinin muduruyum de..." [/td][/tr]</TABLE>
3 ÇOCUK
sıcak bir yaz günü 3 çocuk kantine gitmişler.satıcı birinci çocuğa ne istediğini sormuş.çocuk bir lokum istemiş.dolayısıyla hava çok sıcak olduğu için satıcı lokumları kaldırmış.çok sinirlenip lokumları indirmiş. çocuğa lokumunu verdikten sonra lokumları yukarı kaldırmış.ikinci çocuğa ne istediğini sormuş.bu çocukta bir lokum isteyince adam çılgına dönmüş.tekrar aynı şeyleri yaptıktan sonra lokumları kaldırmadan önce üçüncü çocuğa sormuş.çocuğum sende mi bir lokum istiyorsun diye.çocuk hayır demiş.admdada rahatlıkla lokumları kaldırmış.sonra çocuğa sormuş oğlum peki sen ne istiyorsun.çocuk:ben iki lokum istiyorum
HOKKABAZ
Eve geldiğinde burnu kanıyordu. Meraklanan annesine -Okula hokkabaz geldi, burnumdan üç tane 1 YTL çıkardı Ama hokkabaz göz aldatır burun kanatmazki...-Zaten burnumu hokkabaz kanatmadıki, başka para kalıp kalmadığını kontrol eden arkadaşlarım yaptı

DELİ HASTANESİ
Bir gün deliler hastanesinde bir deli aşğıya bir bardak su koyar ve arkadaşlarına ben bu bardağa atlayıp yüzerim der ve tam atlamaya çalışırken alttan bardak çekilir ve yere düşer hastane bunu kimin yaptığını sorar bir deli ben der ve ona bunu neden yaptığını sorar o delide eğer suyun içine düşerde çıkamazsa boğulur ölürsün diye yaptım der
eda_hilal
eda_hilal

komik fıkralar Empty Geri: komik fıkralar

Mesaj  Admin Cuma Nis. 25, 2008 4:40 pm

jnm tamam güsel bi fıkra baya ayıba kaymış What a Face
Admin
Admin
Admin

https://hepsicikis.yetkin-forum.com

komik fıkralar Empty hehe

Mesaj  yaseminci& C.tesi Nis. 26, 2008 3:17 pm

bu fıkralar insanı gülmekten öldürür yaaa Laughing